Team

Jessica Ahlung

Redovisningskonsult

jessica@avastar.se

(+46) 704 67 06 40


Beata Tråcklare

Redovisningskonsult

beata@avastar.se

(+46) 704-56 16 79


Tina Werley

Redovisningskonsult

tina@avastar.se

(+46) 31 18 80 70


Anja Pirnes

Redovisningskonsult

anja@avastar.se

(+46) 31 18 80 70

Christian Ahlung

Digital Marketing 

christian@avastar.se

(+46) 707 87 09 39


Gabriella Redius

Redovisningskonsult

gabriella@avastar.se

(+46) 760 33 74 80


Irena Perkovic

Redovisningskonsult

irena@avastar.se

(+46) 31 18 80 70

Ursula Prasolik

Redovisningskonsult

ursula@avastar.se

(+46) 31 18 80 70

Avastar AB 2021 | All rights reserved

 

Avastar AB startade 2011 och har sedan dess inlett samarbete med över 1000 kunder från skilda branscher. Vårt främsta sätt att växa har varit genom rekommendationer, vilket vi är mycket glada över.

 

Om du som kund tipsar om oss försöker vi alltid ge något fint tillbaka. Maila jessica@avastar.se för mer information.

Kontakt


Åbäcksgatan 6A, 431 67 MÖLNDAL

Email: info@avastar.se

Tfn: (+46) 31 - 18 80 70