ÅBÄCKSGATAN 6A

431 67 MÖLNDAL

08.00 TILL 17.00

MÅNDAG TILL FREDAG

KONTOR

031-18 80 70

info@avastar.se

Team

Jessica Ahlung

Redovisningskonsult

jessica@avastar.se

(+46) 704 67 06 40


Marie-Louise Lindgren

Redovisningskonsult

marie-louise@avastar.se

(+46) 723 61 37 62


Christian Ahlung

Digital Marketing 

christian@avastar.se

(+46) 707 87 09 39


Beata Tråcklare

Redovisningskonsult

beata@avastar.se

(+46) 704-56 16 79


Malin Bergand

Redovisningskonsult

malin@avastar.se

(+46) 760 20 06 54


Lisa Hallin

Redovisningskonsult

lisa@avastar.se

(+46) 31 18 80 70


Avastar AB 2020 | All rights reserved

 

Avastar AB startade 2011 och har sedan dess inlett samarbete med över 500 kunder från skilda branscher. Vårt främsta sätt att växa har varit genom rekommendationer, vilket vi är mycket glada över.

 

Om du som kund tipsar om oss försöker vi alltid ge något fint tillbaka. Maila jessica@avastar.se för mer information.

Kontakt


Åbäcksgatan 6A, 431 67 MÖLNDAL

Email: info@avastar.se

Tfn: (+46) 31 - 18 80 70

Genom att använda avastar.se accepterar du vår användning av cookies.

Läs mer
Jag förstår